Doğru zamanda, doğru yatırım ile geleceğinizi inşaa ediyoruz.

HAKKIMIZDA

Geçmişten Günümüze Öztaş İnşaat

Öztaş Taah.İnş.Tic.Ltd.Şti. 1998 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Aydın, Muğla ve Denizli bölgelerinde, Karayolu, Enerji nakit hattı, jeotermal santralleri ve 525'den fazla konut yapmıştır. İnsan hayatını esas alan Öztaş Taah.İnş.Tic.Ltd.Şti.'nin amacı her türlü gelir grubuna hitap ederek altyapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmesi güvenli, modern ve estetik yapılar inşaa etmektir. Bu nedenle, konusunda uzman olan Öztaş Taah.İnş.Tic.Ltd.Şti. ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş projeler geliştirip bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

VİZYON

Toplumsal sorumluluk bilincini özümseyip; ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine, deprem yönetmeliğine uyma anlayışıyla hizmet sürekliliğini gerçekleştirerek, topluma değer katıp yaşama destek olmak.

MİSYON

“Mükemmellik, kalite, estetik, dürüstlük ve güven” olarak belirlediği değerleri yaşatmak olan Öztaş İnşaat, kurulduğu günden bugüne sadece “Daha konforlu ve estetik yapılar” tasarlamamış, projelerini gerçekleştirdiği bölgelere artı değerler katarak şehrin mimari silüetini de zenginleştirmeyi ilke edinmiştir. Kalite politikasını maksimize ederken maliyetleri gerçek değerlerden sunarak çevre ve toplumsal sorumluluğunu her projesiyle müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir.


KURUMSAL

Öztaş Taahhüt Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında kurulmuş olıup bu tarihten itibaren inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Aydın, Muğla ve Denizli bölgelerinde, Karayolu, Enerji nakil hattı, jeotermal santralleri ve 525'den fazla konut yapmıştır. İnsan hayatını esas alan Öztaş Taah. İnş. Tic. Ltd. Şti'nin amacı her türlü gelir grubuna hitap ederek altyapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmesi güvenli, modern ve estetik yapılar inşaa etmektir. Bu nedenle, konusunda uzman olan Öztaş Taah. İnş. Tic. Ltd. Şti ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş projeler geliştirip bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

#